DEADLINE24 ZAKOŃCZONY

Po 24 godzinach zmagań z algorytmami maraton DEADLINE24 został zakończony.  

 

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców Deadline24 2015 !
1 miejsce: SajchoModzajtoSajgon [ Marek Cygan , Przemysław Dębiak , Mateusz Żotkiewicz ] ,
2 miejsce: PŁatnerze w Płaszczach [ Grzegorz Graczyk , Marek Rogalski , Paweł Tarasiuk ]
3 miejsce: Charles University Legion [ Michał Danilák Filip Hlasek , Jakub Zika .
GRATULUJEMY. 
Co to jest algorytm ?

Algorytm, to precyzyjny opis sposobu rozwiązania określonego zadania lub osiągnięcia wyznaczonego celu. Każdy program komputerowy jest zapisem jakiegoś algorytmu.

Rozgrywany już po raz siódmy międzynarodowy maraton programistyczny Deadline24 to niezwykle wymagająca i wyczerpująca konkurencja polegająca na tym, że trzyosobowe zespoły rozwiązują skomplikowane zadania algorytmiczne non stop, przez całą dobę. W tegorocznych eliminacjach, które odbyły się 1 marca wzięło udział ponad tysiąc zawodników z całego świata.

  

Do czeladzkiego finału zakwalifikowanych zostało 30 najlepszych trzyosobowych drużyn reprezentujących kraje takie, jak: Polska, Czechy, Ukraina, Rosja, Litwa, Białoruś, Finlandia, Szwajcaria i Indie. Wśród uczestników znaleźli się pracownicy tak znakomitych firm, jak między innymi: Google, Microsoft, Facebook, Ericsson, Bank Zachodni WBK, Wirtualna Polska, Grupa Unity, InsERT, Nokia czy też Prezi. Oficjalnego otwarcia maratonu programistycznego dokonał burmistrz Czeladzi Zbigniew Szaleniec, który objął honorowy patronat nad imprezą.


Udostępnił - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-04-06 20:11:21
Opublikował - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-04-06 20:11:21
Zmienił - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-04-08 19:08:02