Bajkowy Sad w PP11 !!!
Dzięki zaangażowaniu i zmysłowi artystycznemu Pana Maćka Kota nasze przedszkole zamieniło  się w radosną, kolorową krainę z bajki!

 
Znany w całej Polsce Maciej Kot-dąbrowski artysta, który od dziewięciu lat maluje kolorowe  obrazy na ścianach oddziałów  szpitali dziecięcych nie tylko wcałej Polsce ale i w Paryżu oraz w Nowym Jorku,przybył do naszego przedszkola w odpowiedzi na zaproszenie Pani Dyrektor.
Dzięki Jego pracy, miejsce w którym dzieci spędzają  wiele  godzin dziennie stało się  kolorowe i radosne: ściany dolnego holu i centralnej klatki schodowej, zamieniły się w bajkowy świat radości i uśmiechu.Cały projekt przeprowadzany został z wielką starannością i uwagą  dzięki czemu ogromnie wzrosła   estetyka wnętrza przedszkola. 
Maciej Kot współpracuje m.in. z fundacją Pani  Jolanty Kwaśniewskiej, Fundacją TVN "Nie jesteś sam" czy z fundacją Iskierka, a do wspólnego malowania zaangażował już wielu artystów np. muzyków Myslovitz, Negatywu, Anitę Lipnicką i Anię Wyszkoni.
Cieszymy się bardzo, że tak pięknie u nas teraz jest.

                                                                                Barbara Kotuła  nauczyciel Przedszkola
Udostępnił - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-06-02 12:02:34
Opublikował - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-06-02 12:02:34