Spotkanie z zespołem Konopians

16 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. 1 Maja 27 zapraszamy na spotkanie z czeladzkim zespołem Konopians promującym najnowszą płytę Mental Skataklism.

 
Dajemy Państwu niepowtarzalną okazję do rozmów z członkami zespołu. Oczywiście będzie też muzyka, bo Konopians to jeden z bardziej oryginalnych i rozpoznawalnych zespołów reggae w Polsce.
Istnieją od 18 lat, swoją muzykę określają  jako Old.School.Reggae! Grają mixture Ska, EarlyReggae, Rocksteady, utrzymaną w klasycznym jamajskim stylu, brzmieniu i inspiracji. A  w odniesieniu do naszego polskiego podwórka- wypracowali własny styl. Reprezentują słynną Zagłębiowską Scenę Ska&Reggae. Należą do najbardziej wytrwałych i konsekwentnych jej przedstawicieli. Konopians w całym kraju jest znany z energicznych, żywiołowych, przepełnionych improwizacją i dobrą zabawą koncertów.
Płyta Mental Skataklism "...to zwarta, dynamiczna całość, bardzo bogata muzycznie i tekstowo. To interesująca opowieść o naszej polskiej mentalności, w której sami uczestniczymy.."
W czasie spotkania będzie okazja kupić płytę w promocyjnej cenie z autografami członków zespołu.

Udostępnił - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-06-05 12:53:30
Opublikował - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-06-05 12:53:30
Zmienił - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-06-08 10:03:33