Pierwsze posiedzenie Rady Gospodarczej
W czwartek odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Gospodarczej przy Burmistrzu Miasta Czeladź.

 
Rada Gospodarcza to ciało opiniodawczo-doradcze, zajmujące się tematyką, związaną z rozwojem gospodarczym Czeladzi. Reprezentuje lokalne środowiska gospodarcze, wspiera działania Burmistrza dzięki wiedzy, doświadczeniu i znajomości problemów gospodarki miasta jej członków.
Rada uprawniona jest do wyrażania opinii oraz podejmowania inicjatyw i projektów rozwiązań odnoszących się do funkcjonowania gospodarki miasta Czeladź. Może uczestniczyć w opiniowaniu oraz przygotowaniu projektów uchwał Rady Miejskiej i zarządzeń Burmistrza Miasta Czeladź, związanych z gospodarką.Ponadto konsultuje oraz opiniuje wdrażanie i funkcjonowanie przedsięwzięć, przygotowywanych przez Burmistrza Miasta Czeladź, dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej i inwestycyjnej w mieście. Może również konsultować i wydawać opinie dotyczące spraw zgłoszonych przez Burmistrza Miasta Czeladź, członków Rady i przedstawicieli środowiska gospodarczego miasta Czeladź.

Podczas inauguracyjnego spotkania omówiono i przyjęto regulamin, wyłoniono Prezydium Rady. Przewodniczącym Rady został Andrzej Tyblewski, a Wiceprzewodniczącym Władysław Oczkowicz.
Kolejne posiedzenie, tym razem z udziałem wszystkich czeladzkich przedsiębiorców, zaplanowano na listopad.

Załączniki:
Pobierz plik (zb_243_zal 1.pdf)zb_243_zal 1.pdf 60 Kb
Pobierz plik (zb_243.pdf)zb_243.pdf 46 Kb
Udostępnił - Anna Tatarek (Wydział Promocji Miasta) - 2015-09-18 13:15:43
Opublikował - Anna Tatarek (Wydział Promocji Miasta) - 2015-09-18 13:15:43
Zmienił - Anna Tatarek (Wydział Promocji Miasta) - 2015-09-18 13:25:18