Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
Tradycyjnie, jak co roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Urzędem Miasta Czeladź zorganizowali Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości.

Królewską grę rozegrało ponad 40 osób w różnym wieku. W kategorii OPEN Szach-mat powiedzieli Kosmala Mateusz, który zajął 1 miejsce, Marek Sensuła – 2 miejsce oraz Eugeniusz Marek, który zajął 3 miejsce. W kategorii  do lat 10 chłopców 1 miejsce zajął Pytlarz Michał,2 miejsce Dobek Krystian. W kategorii do lat 10 dziewcząt 1 miejsce zajęła Starosta Martyna. W Kategorii do lat 15 chłopców 1 miejsce zajął Hubert Jabłoński,2 miejsce zajął Kamil Pytlarz,natomiast w Kategorii do lat 15 dziewcząt,1 miejsce zajęła Kornelia Tryjańska. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, które wręczył Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Henryk Michalski. Zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie i za zaciętą strategiczną walkę.