Zasłużona emerytura Ewy Ambroży
altPodczas wczorajszej sesji rady miejskiej, 28 stycznia 2016 roku, władze miasta Czeladź oraz radni podziękowali Ewie Ambroży – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, w związku z przejściem z dniem 1 lutego na emeryturę,  za wieloletnią pracę na rzecz Miasta Czeladź.
 
Wiele serdecznych słów skierowali do ustępującej dyrektor burmistrz Zbigniew Szaleniec oraz zastępca burmistrza ds. komunalnych Elżbieta Dmitruk i zastępca burmistrza ds. społecznych Beata Zawiła. Były również podziękowania i serdeczne życzenia od przewodniczącej rady Jolanty Moćko oraz wiceprzewodniczących Zofii Bazańskiej i Dominika Penara, a także od dyrektorów placówek oświatowych i jednostek miejskich.
Burmistrz Zbigniew Szaleniec dziękował Ewie Ambroży nie tylko za prowadzenie tej placówki przez blisko 20 lat, ale także za wsparcie organizacyjne i zaangażowanie w prowadzenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wyraził również nadzieję, na dalszą dobrą współpracę ze Stowarzyszeniem Miłośników Czeladzi, którego Ewa Ambroży jest od niedawna przewodniczącą. 
altaltalt
Udostępnił - Wiesława Konopelska (Wydział Promocji Miasta) - 2016-01-29 10:34:42
Opublikował - Wiesława Konopelska (Wydział Promocji Miasta) - 2016-01-29 10:34:42