Zgasł zimowy kominek HAZ
altŚciągnięciem flagi harcerskiej z masztu zakończył się w hali MOSiR II turnus Harcerskiej Akcji Zima, a tym samym zakończyły się tegoroczne ferie dla uczniów czeladzkich szkół.
 
Zanim jednak oficjalnie pożegnano  HAZ, zgaszony został ostatni  kominek, który towarzyszył wszystkim zuchom przez cały czas. Gościem uroczystego, ostatniego apelu były zastępca burmistrza Beata Zawiła i naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Edukacji UM Małgorzata Ochęduszko-Ludwik. List z podziękowaniami skierowanymi do komendanta phm. Jerzego Krzemienia, jak i wszystkich opiekunów drużyn zuchowych, skierował burmistrz Czeladzi Zbigniew Szaleniec. Również zastępca burmistrza Beata Zawiła skierowała wiele serdecznych słów do wszystkich, którzy przez dwa tygodnie ferii dbali o ciekawy program jak i bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Na zakończenie nie zabrakło harcerskich okrzyków i piosenek. Jak powiedziała naczelnik WPSiE UM uśmiechnięte buzie świadczą o tym, że ferie były udane i ciekawe, a wszyscy pełni wrażeń w poniedziałek powrócą do szkół.
W tegorocznej Harcerskiej Akcji Zima organizowanej przez Miasto Czeladź, przy współpracy Harcerskiego Kręgu Seniora, wzięło udział 180 dzieci.

altaltalt

altaltalt
Udostępnił - Wiesława Konopelska (Wydział Promocji Miasta) - 2016-02-26 14:40:13
Opublikował - Wiesława Konopelska (Wydział Promocji Miasta) - 2016-02-26 14:40:13
Zmienił - Wiesława Konopelska (Wydział Promocji Miasta) - 2016-02-26 15:01:24