O programie
 Od 1 października b.r. Miasto Czeladź rozpoczyna realizację programu „Czeladzki Senior 60+”. Jest on skierowany do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają w Czeladzi.
 
Program  jest jednym z elementów lokalnej polityki społecznej wobec ludzi starszych. Wdrożenie programu pozwoli na kształtowanie w lokalnym społeczeństwie pozytywnego wizerunku osób wchodzących w jesień życia, eliminowanie negatywnych stereotypów związanych ze starością. Nadrzędnym celem programu jest włączenie Seniorów do aktywnego życia w społeczności lokalnej, zwiększenie dostępności do miejskich usług oraz odciążenie ich budżetu. Intencją Programu jest stworzenie czeladzkim mieszkańcom w wieku 60 lat i więcej możliwości korzystania z zaoferowanych przez jednostki miejskie oraz inne podmioty zewnętrzne pakietu ulg, rabatów na usługi oraz towary.
    W programie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Czeladzi, którzy ukończyli  60 lat, bez względu na kryterium dochodowe. Wśród partnerów programu są zarówno jednostki samorządowe, oferujące usługi  z zakresu sportu i rekreacji, jak też inne podmioty zewnętrzne, takie jak sklepy,  zakłady usługowe, biura podróży, uzdrowiska, salony kosmetyczne.
    Każdy kto spełnia powyższe warunki może przystąpić do programu poprzez złożenie wniosku  w  Urzędzie Miasta – Biuro Obsługi Klienta.

Serdecznie zapraszamy
Załączniki:
Pobierz plik (ULOTKA.pdf)ULOTKA.pdf 48061 Kb
Pobierz plik (PLAKAT.pdf)PLAKAT.pdf 49329 Kb
Pobierz plik (NAKLEJKA DLA PARTNERA.pdf)NAKLEJKA DLA PARTNERA.pdf 1908 Kb
Pobierz plik (KARTA.pdf)KARTA.pdf 5363 Kb
Udostępnił - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-08-20 09:33:52
Opublikował - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-08-20 09:33:52
Zmienił - Łukasz Kożuch (Wydział Promocji Miasta) - 2015-08-25 14:46:07
PDF Drukuj Email